Bursa Uydu Servisi

çimen elektronik 2009 yılından beri  bursa uydu servisi hizmetinizdeyiz. anten kurulum, arıza,ayar,merkezi uydu sistemleri,bireysel uydu sistemleri,ankastre uydu sistemleri konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bildiğimiz için 30 dakika içinde size yakın servis ekibimizi yönlendiriyoruz.

 0532 505 74 26  Uydu Anten Sistemlerinde Çözüm Ortağınız;

Artık kapı kapı bursa uydu servisi aramaya son veriyoruz! Siz arayın Biz gelelim ! Kaliteli malzemeler, Mükemmel Profesyonel İşçilik, En Uygun Fiyat, Garantili Hizmet. Bursa ilimizde ana faaliyet alanı bulunan montaj ve servis uzman teknik profesyonel servis ekipleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Uydu Servisi Hizmeti ana faaliyet alanı olan firmamız çimen elektronik alanında uzman teknik personel kadrosu ile uydu kurulumu,  çanak kurulumu, uydu ayar, uydu ayar servisi, merkezi uydu, merkezi uydu sistemleri , dsmart kurulum,digitürk kurulum, dsmart servisi, digitürk servisi, ortak anten sistemleri, bina uydu anten sistemleri, türksat frekans ayarı, gibi uzmanlık gerektiren bu alanlarda mevcut en son teknolojiye sahip cihazlar ile çalışma yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Uyduculuk Hizmeti dış görünüşten bakıldığı üzere her eline tornavida, pense,matkap vb.alan kişilerin becerebileceği iş gibi görülmekte veya düşünülmektedir.

Recevierınızın küçük ama değerli bütün elektronik kısımlarının dikkatsizce kurcalanması parçalarının kaybedilmesi gibi sorunların ortaya çıkmasına neden olur Recevierınızın teknik seris garanti kapsamından çıkmasına neden olur,bunu lütfen gözardı etmeyin. Çimen elektonik olarak uydu alıcı ve cihaz tamiri için değil de yeni son teknoloji uydu cihazı alırken dikkat etmeniz gerekenler kısaca aşağıda sizlere açıklamak zorunluluğunu kendime görev olarak görmekteyim…

Receiver ve Uydu Cihazları Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

1- Satın almak istediğiniz çanak antenin boyasız korozif etkilere maruz kalabilecek olan sac anten olmamasına özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

2 – Üniversal LNB ve diseqc switcin ekspresdigital.com tarafından kesinlikle izole edilerek paslanmaya karşı önlem alınmasına dikkat edin.

3- Uydu çanak anteninizin sinyal ayarlarında ve sağlam kurulumundan Çimen elektronik ince ayarının ve galvaizli paslanmaz civata ve somunlarının tam olarak iyi bir şekilde sıkılması ve açılmaması konularında teknik servis ekibini sözlü olarakda olsa kibarca uyarmalısınız.

4 – Bina Merkezi Sistemde olabilir veya Kişisel Ferdi Uydu Anten Sistemi montajlarında kullanılan blendajlı sağlam ve dayanıklı Çimen elektronik kullanmış olduğu kaliteli  Anten Kablosunun RG6 U6 olmasını ve bizzat kullanılmasını mutlaka isteyin talep ediniz. Bursa uydu servisi  hizmetimiz, sizlerin talepleri doğrultusunda devam etmektedir.