Bursa Uydu Teknik Servisi

ileadmin

Bursa Uydu Teknik Servisi

Bursa Uydu Teknik Servisi

Bursa Uydu Teknik Servisi Montajı, Ayarı yada Arıza onarımı olabildiğince hassasiyet gerektirdiği için tam da bu arada devreye biz giriyoruz.

Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.

Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.

Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.Bursa uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Kaliteli İşçilik,Orjinal Yedek Parça ve Güvenilir Servis Elemanlarımız ile En Kısa Sürede Arıza yada Montaj İşlerinizi Sonuçlandırıyoruz.

Bursa uydu çanak anten servisi olarak sizlere, uydu çanak anten ayarı, arızası, kurulumu, bakımı,hd uydu alıcısı satış, tamir ve montajı,  dijital uydu alıcısı receıver satış, tamir ve montajı, merkezi uydu sistemleri satış, tamir ve montajı konusunda, alanında uzman ekiplerimiz ve donanımlı mobil araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hızlı, çözümcü ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
uydu servisimiz çanak anten montajı uydu cihazı kurulumu satışı tamiri ve bakımı profosyonel ekiplerimizce tamamlanır 0224 364 95 52 0532 505 74 26

Uydu Alıcı Satış ve Montajı

Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek , 7/24 çanak satış , montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde…İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çanak Anten Kurulumu

Her marka bireysel ve merkezi sistem uydu alıcılarının, çanak antenlerinin satış, montaj, kurulum, bakım ve arıza tamir hizmetini sağlıyoruz. Çanak anten kurulumu iyi bir keşif ile uygun yerin tespiti, akabinde sağlıklı ve teknik montaj bilgisi, yeteneği gerektiren önemli bir işlemdir.Bu konuda teknik yeterlilik ve eğitim sahibi olmayan kişilerin kuracağı uydu çanak sistemleri, rüzgar, yağmur vs gibi dış etkenlerden etkilenmesi ve tahrip olması muhtemeldir.

Uydu Merkezi Sistem

Merkezi uydu sistemleri, apartman, site, otel, villa vs gibi toplu yaşam ortamlarında bina çatı ve balkonlarındaki görüntü kirliliğine, ayrıca aynı bina, ev içinde yaşayıp ta farklı odalarda farklı tv’ler seyretmek isteyen ailelerin kavgası sona erdiren, montaj, bakım, onarım, kurulum maliyetlerini azaltan, hatırı sayılır tasarruf ettiren, 2-3 çanakla yüzlerce aboneye yayın verilebilen bir teknoloji ürünüdür.Oteller, site yöneticileri, villalar yada kalabalık aileler; binanıza en uygun merkezi sistem önerisi ve maliyeti için bizimle irtibata geçiniz.

Adres:
ÇİMEN ELEKTRONİK
Teyyareci Mehmet Ali Cd. No:63A 16330 Yıldırım / Bursa

Telefon:
224 364 95 52

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın